top of page
Glamour Interiors - Logo

O NÁS

Sme tím architektov a dizajnérov s dlhoročnou praxou, ktorí preferujú originálne a inovatívne riešenia.  Náš showroom disponuje celou škálou materiálov a vzoriek pre návrh a realizáciu Vášho interiéru. Nájdete u nás tapety, koberce, drevenné podlahy, výber mramorov, interiérové látky vďaka ktorým vieme spoločne zostaviť a pripraviť kompletný moodboard Vášho budúceho interiéru. Popri našom vlastnom dizajne a výrobe atipických interierových prvkov na mieru, dlhodobo spolupracujeme s renomovanými výrobcami nábytkov, svietidiel a interierových doplnkov.

NAŠE SLUŽBY

Zameranie priestoru

Pred začatím prác na projekte je nutné zameranie priestoru. Toto zameranie je nevyhnutné pre spracovanie a prípravu tvorby návrhu interiéru a cenovej ponuky.

Architektonická štúdia – návrh interiéru

Technicky zahŕňa základné podklady vizuálneho charakteru a farebného stvárnenia. Výstup obsahuje 3D zhmotnenie priestoru s použitím zariaďovacích predmetov a farebností priestoru, rovnako aj technické výkresy – pôdorysy so základným rozmiestnením nábytku. V cene sú max. 2 zmeny dispozície. 

Realizačný projekt

Projekt spracovaný do detailov pre potreby realizácie. Obsahuje technické výkresy podláh, stien a stropov s rozmiestnením prvkov, elektroinštalácií, zdravotechniky a iných prvkov. Súčasťou sú atypové prvky na mieru a podrobná špecifikácia farebností a detailov pre kompletnú realizáciu.

Realizačné detaily

Pri komplikovaných a špecifických projektoch je nutná koordinácia niekoľkých profesií. Pre tento účel slúžia čiastkové realizačné projekty, ktoré navrhujeme na mieru. Cena je závislá od náročnosti projektu.

Autorský dozor

Celý proces realizácie prebieha pod záštitou  nasho odborného dozoru, ktorý Vás nielen odbremení, ale bude zodpovedat za kvalitu financie a dodržanie termínov realizovaných častí interiéru.

bottom of page